Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Mauro Fiore

Mauro Fiore
Datum narození: 15.11.1964
Místo narození: Marzi, Kalábrie, Itálie

Životopis:

Mauro Fiore je italsko-americký kameraman. Narodil se v Marzi v Itlálii, ale se svou rodinou se v roce 1971 přestěhoval do Spojených států. Navštěvoval střední školu v Palatine Palatine v Illinois, kterou absolvoval v roce 1982. Dále pokračoval na Columbia College Chicago v roce 1987.

Nejvíce je známý pro práci v roce 2009 na nejvýdělečnějším filmu historie, Avataru, za kterou získal Oscara za nejlepší kameru na 82. Academy Awards. Další filmy, ze kterých ho můžete znát jsou Training Day, Ostrov, A-Team, Ocelová pěst nebo Equalizer.

Roku 2000 si Fiore vzal Christine Vollmer se kterou má tři děti
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku