Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Martin Müller

Martin Müller
Datum narození: 28.12.1986
Místo narození: Turnov, Československo

Životopis:

Bylo tomu 28. prosince 1986, kdy se v Turnově narodil ambiciózní kameraman a režisér Martin Müller. Po absolvování strojní průmyslovky v Liberci nastoupil do služby filmové řehole v podobě Filmové školy Zlín. Škola mu otevřela dveře do velkého světa filmu prostřednictvím možnosti natočit absolventský film ŠPATNÉ MYŠLENKY, se kterým se umístil v Noci filmových nadějí na 2. místě.

Dále se jako asistent kamery podílel na seriálech Znamení koně či Borgia, a na filmu Mission Impossible 4. Za zmínku určitě stojí i tvorba v hudební sféře. Martin vytvořil remix skladby Bůhvíkam na nové album skupiny Kryštof. Stejné kapele vytvořil ve spolupráci se Štěpánem Cincibusem i videoklip Střepy.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku