Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Luca Bigazzi

Luca Bigazzi
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: Milán, Lombardie, Itálie

Životopis:

Luca Bigazzi je oceňovaný kameraman, žádaný zejména v Itálii. Tady to musí být je jeho čtvrtou spoluprací s Paolem Sorrentinem, se kterým již natočil snímky Božský, Rodinný přítel a Následky lásky. Dále natočil s Abbasem Kiarostamim snímek Věrná kopie (2010, uveden v soutěži MFF Cannes) a Pašije (2010, r. Carlo Mazzacurati). Několikrát spolupracoval s Michelem Placidem, např. na filmu Kriminální román (2005), dále pak s Giuseppem Picconim na filmu Giulia nechodí večer ven (2009) a Marcem Amentou na Sicilské rebelce (2009). Za snímky Chybějící hvězda (2006, r. Gianni Amelio), Klíče od domu (2004, r. Gianni Amelio), Brucio nel vento (2002, r. Silvio Soldini) a Chléb a tulipány (2000, r. Silvio Soldini) získal Bigazzi několik ocenění.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku