Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Eric Kress

Eric Kress
Datum narození: 25.03.1962
Místo narození: Zürich, Švýcarsko

Životopis:

Eric Kress se narodil roku 1962 ve švýcarském Zürichu, ale praxi získal na Dánské filmové škole. V roce 1994 začal pracovat s Lars von Trierem na televizním seriálu Království, za který dostal cenu Robert.

Od té doby Eric natočil mnoho celovečerních a televizních filmů (Borgen, Wallander), točil pro Petera Flintha, za což obdržel další cenu Robert, nebo pracoval na seriálu ověnčeném cenou BAFTA Forbrydelsen (The Killing, 2007). Natočil několik adaptací bestsellerů - například Dívka, která si hrála s ohněm, 2009, podle knihy Stiega Larssona. Eric obdržel za svou práci i kameramanskou cenu Johan Ankerstjerne.
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku