Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
David Ployhar

David Ployhar
Datum narození: 17.11.1970
Místo narození: Praha, Československo

Životopis:

David Ployhar je absolvent FAMU, obor kamera, spolupracoval již na filmové škole na projektech hrané tvorby například s režisérem Romanem Vávrou (Co chytneš v žitě – 1998), Petrem Strnadem (Ani málo, ani moc – 1999). Po absolutoriu na FAMU v roce 1999 spravedlivě rozděluje svoji  kameramanskou práci mezi dokument a hranou tvorbu.

K nejčastěji spolupracujícím režisérům hrané tvorby patří: Václav Křístek (Ztracený princ
– 2008), Zdeněk Troška (Kameňák 1-3 – 2003-05, Nejkrásnější hádanka - 2008), Petr Nikolaev (Jménem krále - 2009), Tomáš Krejčí (Poslední z Aporveru – 2010). V režii Vladimíra Michálka natočil třináct povídek Okno do hřbitova, na motivy Miloslava Švandrlíka.  
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více

Galerie

Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku