Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace GDPR pro lajdáky
Zavřít
Proč se registrovat na
SledujuFilmy.cz?


Zaregistrujte se a získejte následující výhody:


Registrace zdarma
Registrace je zcela zdarma.
Přidávání do oblíbených
Vaše oblíbené filmy si budete moci uloži do oblíbených.

Účast v soutěžích
Získáte možnost účastnit se soutěží o zajímavé ceny.
Filmy na přání
Budete si moc zažádat o přidání Vašeho oblíbeného filmu.
Bruno Delbonnel

Bruno Delbonnel
Datum narození: 01.01.1970
Místo narození: Nancy, Francie

Životopis:

Když mu bylo deset let, přestěhoval se s rodiči do Paříže. Studoval na soukromé filmové škole a získal podporu uznávaného kameramana Henri Alekana. Držitel ocenění European Film Award za nejlepší kameru (Amélie z Montmartru, 2001, r. Jean-Pierre Jeunet), ceny Cesar (Příliš dlouhé zásnuby, 2004, r. Jean-Pierre Jeunet) a ceny The American Society of Cinematographers (Příliš dlouhé zásnuby). V roce 2007 získal Bruno cenu The Silver Frog na festivalu v Lodži (Napříč vesmírem, 2007, r. Julie Taymor). Třikrát byl nominován na Oscara – Amélie z Montmartru, Příliš dlouhé zásnuby a Harry Potter a Princ dvojí krve (2009, r. David Yates).
Zdroj: ČSFD.cz Zobrazit více
Partnerské odkazy


Informace o zpracování osobních údajů společnost WBM Europe LTD. jako správce osobních údajů zveřejňuje prostřednictvím aplikace Databáze informací o ochraně osobních údajů, dostupné na http://oou.cloud/katalog/, kde je možné informace o zpracování osobních údajů vyhledat podle názvu správce a jednotlivých účelů zpracování.

Najdete nás na facebooku